Kto sme

Adresa našej webovej stránky je: https://www.frigolog.sk.

FRIGOLOG s.r.o.
Priemyselná 1/1121
915 01 Nové Mesto nad Váhom
Slovakia

Viac údajov nájdete na stránke kontakt

Aké osobné údaje získavame a prečo ich zbierame

Kontaktné formuláre

Osobné údaje odoslané prostredníctvom kontaktných formulárov sa odosielajú na naše e-mailové adresy. Pri ich odosielaní vyjadrujete slobodnú vôľu a beriete na vedomie, že údaje, ktoré prostredníctvom týchto formulárov odosielate musíme na nevyhnutný čas uchovať a spracovať. Pokiaľ neexistuje právny základ na spracovanie osobných údajov odoslaných prostredníctvom týchto formulárov, osobné údaje ďalej nespracúvame a neuchovávame.

Vložený obsah z iných webových stránok

Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku.

Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, včetne sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

Analytika

Na sledovanie návštevnosti používame na tejto stránke nástroj Google Analytics prostredníctvom, ktorého zisťujeme počet návštev a ich správanie na webstránke. Prostredníctvom tohto nástroja nezbierame a nespracúvame žiadne osobné údaje a neidentifikujeme jednotlivých užívateľov. Tento nástroj nám slúži predovšetkým na zlepšenie užívateľského prostredia a celkového užívateľského dojmu.

S kým zdieľame vaše údaje

Vaše osobné údaje odoslané prostredníctvom tejto webstránky a prostredníctvom elektronických formulárov na nej, spracúvame len na účel, na ktorý boli poskytnuté. Nezdieľame ich s tretími stranami a ak na to nieje žiadny právny základ ďalej ich nespracúvame.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Pri pridávaní komentára, komentár a jeho metaúdaje sú uchovávané oddelene. Vďaka tomu vieme automaticky rozpoznať a schváliť akékoľvek súvisiace komentáre bez toho, aby museli byť podržané na moderáciu.

Pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú na našich webových stránkach (ak takí existujú), ukladáme aj osobné údaje, ktoré poskytujú, do ich užívateľského profilu. Všetci používatelia môžu kedykoľvek zobraziť, upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje (okrem zmeny používateľského). Správcovia webových stránok tiež môžu zobraziť a upraviť tieto informácie.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Ak na tejto webovej stránke máte účet, alebo ste tu pridali komentár, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, včetne údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Ako chránime vaše údaje

Všetky údaje odoslané prostredníctvom tejto webstránky (vrátane osobných údajov) sú prenášané prostredníctvom zabezpečeného protokolu HTTPS. V adresnom riadku prehliadača sa nachádza ikona zámku a nasleduje reťazec https:// Všetky údaje sú chránené štandardným SSL certifikátom a sú šifrované.

Aké máme procesy pri úniku dát

Pri úniku dát – osobných údajov sa riadime zákonom o ochrane osobných údajov Zákon č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.